Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Tel. 733 483 593

       ksiegarnia@e-biblijna.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00.

Koszalin 75-132

CANDIDA. LECZYMY NATURALNIE

12.20
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 3 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu CANDIDA. LECZYMY NATURALNIE

Czy twoje problemy zdrowotne mają związek z chorobotwórczymi drożdżakami?

Dolegliwości zdrowotne związane z nadmiernym rozwojem drożdżaków są częstsze niż mogłoby się wydawać i podejrzewa się je m.in. o: zespół przewlekłego zmęczeniadepresjazapalenie zatok, a także stwardnienie rozsiane. Najczęściej jednak drożdżaki obarcza się winą za wywoływanie ogólnych dokuczliwych objawów chorobowych. Ale czym są drożdżaki i dlaczego niektóre są pożyteczne, a inne szkodliwe? 
Autor odpowiada na te pytania, podając zwięzłą informację dotyczącą związku drożdżaków z rodzaju Candida z przewlekłymi dolegliwościami. Co najważniejsze, omawia kroki, jakie należy podjąć, by ograniczyć ich rozwój i odzyskać zdrowie. Ponadto książka zawiera specjalne ankiety przeznaczone specjalnie dla mężczyzn i kobiet, jak również przewodnik dietetyczny i przepisy kulinarne, które niewątpliwie wspomogą wprowadzenie nieodzownych zmian.

Czy wiecie, że ... 

Długotrwałe stosowanie antybiotyków o szerokim spektrum działania może prowadzić do nadmiernego rozwoju drożdżaków z rodzaju Candida? 
Nieomal wszystkie osoby, dotknięte problemami zdrowotnymi wywołanymi przez drożdżaki, cierpią na nadwrażliwość pokarmową? 
Naturalne leki takie jak czosnek, probiotyki i kwas kaprylowy mają skuteczne działanie ograniczające rozwój drożdżaków? 
Zdrowy układ odpornościowy stoi na pierwszej linii frontu walki z Candidą? 

O autorze:

Dr n. med. William G. Crook był członkiem Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej, Amerykańskiego Kolegium Alergii, Astmy i Immunologii, Amerykańskiej Akademii Medycyny Środowiskowej i wielu innych organizacji medycznych. Wygłaszał referaty na temat zaburzeń zdrowotnych na tle drożdżakowym na wielu znamienitych amerykańskich uniwersytetach i uczelniach medycznych. Jest autorem 13 książek, a także licznych artykułów publikowanych w czasopismach medycznych i popularnych.

 

Kupując tę książkę wspierasz blog detektywprawdy.pl

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: