Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Tel. 733 483 593

       ksiegarnia@e-biblijna.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00.

Koszalin 75-132

RÓŻA - MOJE ŻYCIE

9.76
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu RÓŻA - MOJE ŻYCIE

Opis

Autor:  Ernest Michalski 
Ilość stron: 88
Format: 12,5 x 18,5 cm
Oprawa: miękka

Autor dzieli się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą dotyczącą owoców róży, jako bogatego źródła witaminy C. „Róża - Moje Życie” to zapis niegasnącej pasji krzewienia w społeczeństwie wiedzy o tych niezwykłych - dających szansę na zdrowie - owocach. Opowieść o tym, jak i kiedy doszło do odkrycia witaminy C, czym grozi jej brak, jak uprawiać różę i wiele innych ciekawych, a wciąż mało znanych informacji znajdziecie Państwo w tej książce.

Spożywanie w diecie codziennej owoców i warzyw to zalecenie każdego autora artykułu, podręcznika czy książki o poprawnym żywieniu. To zalecenie lekarzy, instytutów i fundacji promujących zdrowie.
Skąd ten pomysł? Owoce i warzywa to naturalne źródła węglowodanów, witamin, błonnika, pektyn, mikroelementów i wszystkiego, co do zdrowego odżywiania niezbędne. Wśród wymienionych składników najważniejsze są witaminy, decydują bowiem o zachowaniu zdrowia, a nierzadko - o możliwości wyzdrowienia. Spośród nich najbardziej deficytowa w organizmie jest witamina C.
Każdy potrafi wymienić jednym tchem długą listę owoców i warzyw bardzo bogatych w tę witaminę. Wystarczy powiedzieć: „bardzo bogatych”, nie podając – ile tej witaminy tak naprawdę znajdziemy.
Niestety, niewiele osób wymieni owoce róży, w których zawartość witaminy C jest zawsze wielokrotnie większa niż w innych owocach. Owoce róży wciąż nie zdobyły należytej popularności. Być może dlatego, że nie nadają się do bezpośredniego spożycia, a ich niezwykle wartościowe przetwory z trudem przebijają się na rynek. Od lat dokładnie przebadane, uznane przez specjalistów za naturalną multiwitaminę owocową, soki z owoców róży mogą być stosowane z powodzeniem w profilaktyce i leczeniu różnych chorób, wspomagać zdrowie ludzi - od wieku niemowlęcego do późnej starości.


Przedmiotem niniejszego opracowania jest kilka, nierozpowszechnionych dotąd, faktów, mających podstawowe znaczenie dla naszego zdrowia..
Po pierwsze:
obciążająca nas wada genetyczna jest przyczyną tego, że człowiek od tysięcy lat nie wytwarza koniecznej do prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy C..
Po drugie:
wśród dostępnych nam roślin w tym jarzyn i owoców, owoce róży wyróżniają się tak wysoką zawartością dostępnej człowiekowi witaminy C – (zawierają 30 do 100 razy więcej witaminy niż owoce cytrusowe np. cytryna), że odpowiednio wykorzystane mogą tę genetyczną wadę zniwelować.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: