Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Tel. 733 483 593

       ksiegarnia@e-biblijna.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00.

Koszalin 75-132

WÓŁ DNIA SIÓDMEGO

16.26
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu WÓŁ DNIA SIÓDMEGO

Opis

Autor: Bradley Booth
Ilość stron: 164
Format: 16 x 23 cm
Okładka: miękka klejona
 
 
Nigdy jeszcze nie czuł się tak samotny.
Nikogo nie obchodził jego los.
Gdy tak przewracał się z boku na bok, nie mogąc zasnąć,
jego umysł krzyczał niemym protestem:
Jak się w to wszystko wplątałem?


Mikołaj Panczuk z trudem rozumiał, co się wokół niego dzieje. Prześladowany za bycie chrześcijaninem i odmowę wydania członków swojego Kościoła, przez dziesięć lat odbywał karę w syberyjskim gułagu. Dręczony i bity, z uporem trwał w przekonaniu, iż Bóg wykorzysta jego cierpienie w cudowny sposób. Chciał świadczyć o Bogu wszędzie, gdzie zostanie posłany – bez względu na czas i miejsce, nawet na Syberii.
Nawet jeśli to miejsce zdawało się być całkowicie zapomniane przez Boga.
Z uporem chwytał się Bożych obietnic, aż odnalazł nadzieję w przedziwnym źródle: w starym wole o imieniu Maksim. Z pomocą Boga i w Jego sile - na oczach wszystkich więźniów i wartowników - Mikołaj i Maksim dokonywali cudów w najbardziej niesprzyjających okolicznościach.

Opowiadania zawarte w tej książce są pomnikiem wierności chrześcijan żyjących w Związku Radzieckim, a także roli zwierząt w Bożym planie. Wbrew wszelkiej ludzkiej logice i nie bacząc na cenę, każdy z bohaterów postanowił zaufać Bogu i zamanifestował swe niezachwiane oddanie – a Bóg nagrodził ich wierność w cudowny sposób.

O autorze:

Bradley Booth był nauczycielem w adwentystycznych szkołach w Stanach Zjednoczonych, Afryce i Rosji. Historie zawarte w tej książce stanowią zapis zasłyszanych relacji od bezpośrednich świadków wydarzeń i zostały spisane w nadziei rozbudzenia w Czytelniku miłości do głoszenia dobrej nowinie o Jezusie, bez względu na okoliczności życiowe.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: