Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Tel. 733 483 593

       ksiegarnia@e-biblijna.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00.

Koszalin 75-132

Więzy w Chinach

23.81
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Więzy w Chinach

Opis

Autor: Bradley Booth
Ilość stron: 160
Format: 16 x 23 cm
Oprawa: miękka 

 

Ile człowiek może znieść, próbując pozostać wiernym Bogu wbrew wszystkim i wszystkiemu? Czy zniesie sprzeciw rodziny, rozłąkę i ból emocjonalny? Czy przetrwa głód i ból fizyczny? Czy zostanie wiernym Bogu, jeśli zabrana zostanie mu jego wolność?

Chen, młody pracownik biblijny z Szanghaju, żył i pracował w bardzo niefortunnych czasach. Gdy władzę objął Mao Zedong, wyznawcy wszelkich wyznań w Chinach stanęli w obliczu prześladowań. Chen, próbując uciec przed ścigającymi go służbami rządowymi, wyjechał do małego miasteczka, Wuxi, gdzie służył jako pastor i nauczyciel biblijny. Wkrótce jednak został namierzony przez komunistyczny reżim.

Chen postanowił, że mimo utraty wolności nadal będzie modlił się i opowiadał o Bogu. Tylko jak to zrobić w komunistycznym więzieniu w Chinach, gdzie nawet rozmowa ze współwięźniami jest zabroniona i surowo karana? Na jak długo starczy mu sił w miejscu, gdzie wszyscy więźniowie przymierają z powodu niedożywienia i rażących warunków sanitarnych? Jedyną nadzieją Chena był Bóg, który nigdy dotąd go nie zawiódł. Czy i tym razem wiara Chena zostanie nagrodzona?

Nota o autorze:

Bradley Booth przez wiele lat pracował jako nauczyciel i wykładowca akademicki w Stanach Zjednoczonych, Tajlandii, Afryce i Rosji. Jest autorem wielu książek opisujących autentyczne przeżycia chrześcijan głoszących dobrą nowinę w różnych zakątkach świata i znoszących cierpienia w imię wiary w Boga, Stwórcę nieba i ziemi. Pasją autora jest przyciąganie do Jezusa zarówno ludzi młodych, jak i starszych. Czyni to, także śpiewając a’cappella w adwentystycznym zespole One Voice Ministries. Spośród książek jego autorstwa dotychczas ukazały się w języku polskim tytuły Wół dnia siódmego i Niezłomny w Armii Czerwonej

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Więzy w Chinach kupiły także