Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Tel. 733 483 593

       ksiegarnia@e-biblijna.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00.

Koszalin 75-132

Pułapka na Darwina

19.05
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Pułapka na Darwina

Opis

Autor: Dwight Nelson
Ilość stron: 152
Format: 14 x 20 cm
Oprawa: miękka

Jak to naprawdę jest? 
Czy nasza planeta została stworzona przez kochającego Boga, czy jest przypadkowym produktem milionów lat selekcji naturalnej? 
Czy biblijna nauka o sześciu literalnych dniach stworzenia ma rację bytu w obliczu przytłaczających dowodów naukowych skłaniających się w kierunku ewolucji? 
A może obie te teorie można ze sobą połączyć? 
Autor, pastor uniwersytecki, zaprasza czytelników do włączenia się w uczciwy dialog pomiędzy kreacjonistami a ewolucjonistami. Jasno i logicznie naświetla takie zagadnienia sporne jak: złożoność form życiowych, odkrycia geologiczne czy budowa organów płciowych. 
Wszystkie dowody prowadzą do racjonalnego wniosku, iż nasza planeta została stworzona przez Wielkiego Projektanta. A jest nim ten sam kochający Stworzyciel, który nie tylko kieruje naszym życiem, ale też obiecuje nam wspólne życie na nowej ziemi. Faktem jest, że skoro nikt nie był świadkiem tego, co się wydarzyło „na początku”, obie teorie wymagają takiej samej „ilości” wiary. I takie jest właśnie uwarunkowanie dla osób pragnących zgłębić temat początku... i końca. 

O autorze:
Dwight Nelson jest pastorem zboru Pioneer Memorial Church, na terenie Andrews University w USA. Służy również jako kaznodzieja telewizyjny. Znany z serii ewangelizacyjnej transmitowanej satelitarnie na cały świat, pt. The Next Millennium Seminar, która została przetłumaczona na wiele języków świata, w tym na polski (jako Seminarium Nadchodzącego Tysiąclecia). Obecnie prowadzi program The Evidence. Jest autorem wielu chrześcijańskich książek, w tym przetłumaczonych na polski Niesłychana łaska i Odliczanie. Autor wielu publikacji, artykułów oraz scenariuszy programów telewizyjnych. Dzielił się nauką o uzdrawiającej miłości na pięciu kontynentach. Jest edytorem magazynu Outlook oraz dyrektorem ds. Komunikacji i Mediów w Wydziale Środkowo-Amerykańskim Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Wraz ze swoją żoną, Darlene, mają dwójkę dorosłych dzieci i mieszka z trzema kotami i psem w Lincoln w stanie

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: